Jak vzniklo Ovacopi?

Květka s plackou 2. OVACOPI

"Na počátku byl sen. A ten sen se stal skutečností." Asi takhle nějak lidé většinou popisují své projekty. Touha, odhodlání, vášeň, láska. Můj příběh je trochu jiný. Nikdy jsem nesnila o tom být úspěšná. Neměla jsem potřebu vyčuhovat z davu. Byla jsem šedou myškou, úspěšnou studentkou, nepřemýšlející nad svou budoucností. A pak… jsem z nešťastné lásky založila OVACOPI.

Na počátku byl sen. A ten sen se stal skutečností.

Už od základní školy mě bavilo psát a věděla jsem, že se tomu chci i jednou věnovat. Na doporučení bývalého přítele, kterému patří největší dík za vznik OVACOPI, jsem se začala zajímat o copywriting.

Když jsem chodila na všechny ty IT srazy, nebavilo mě, že všude mluvili o tom, čemu nerozumím.

Nejprve jsem začala chodit na nejrůznější, především ajťácké, srazy. Prošla jsem přes StartupCamp, iOsovu a Barcamp. Seznámila jsem se s novým světem a uvědomila si, že mě to baví. Baví mě poznávat inspirativní lidi, kteří vás mohou dál obohatit a posunout. Baví mě být ve společnosti lidí, co chtějí v životě něco dokázat. A baví mě všechny ty srazy. Jen mě nebavilo, že všude mluvili o tom, čemu nerozumím.

Touha po tom, začlenit se ještě víc do pro mě inspirativního světa, dala vzniku pro OVACOPI, setkávání copywriterů, PR specialistů, novinářů, bloggerů a milovníků českého jazyka. A upřímně to je to nejlepší, co mě zatím v životě potkalo.

Miluju to, co dělám. Miluju to nejvíc na světě. Miluju OVACOPI!

Květka Lišková
Květka Lišková
zakladatelka a organizátorka setkání OVACOPI