OVACOPI #4 - Oslavili jsme první narozeniny

OVACOPI #4 - Oslavili jsme první narozeniny

V pátek 1. listopadu proběhlo čtvrté, tentokrát výroční setkání OVACOPI. Narozeniny jsme slavili ve velkém stylu v nových prostorech Podnikatelského inkubátoru. Ten praskal ve švech, jelikož jsme přivítali přes sto z vás, tedy největší počet návštěvníků za celou uplynulou sezónu.

Ovacopi #3 - Do třetice všeho dobrého i zlého

Ovacopi #3 - Do třetice všeho dobrého i zlého

V pátek 10. května proběhlo už třetí setkání OVACOPI. Do třetice všeho dobrého a zlého. A taky že jo! Celý večer se nesl v pohodové a uvolněné atmosféře v účastníky naplněném coworkingovém centru VIVA Ostrava.

Report Ovacopi #2

Report Ovacopi #2

V pátek 22. února proběhlo naše druhé, odvážím se říci velice povedené setkání. Příjemným překvapením na začátek bylo sečtení všech účastníků únorového OVACOPI. Nebylo jich 40 jako posledně, ani 60, se kterými jsem na začátku počítala, ale více než 100! Oficiálně jsme posbírali 101 podpisů. Coworkingové centrum VIVA Ostrava doslova praskalo ve švech a nás to moc těší!

Report Ovacopi #1

Report Ovacopi #1

V pátek 16. listopadu 2012 se uskutečnilo historicky první setkání naší komunity OVACOPI. Sešli jsme se v počtu čtyřiceti lidí v Coworkingovém centru VIVA Ostrava, jemuž ještě jednou děkuji za rychlou organizaci po nepředpokládaném krachu původních prostor.